Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 03:20:35

Відзнаки «За оборону Чернігова»: 21 вересня громада дякувала військовим та цивільним, які боронили місто у 2022-му

23.09.2023   15:47Агенцiя

21 вересня з нагоди Дня міста у Чернігівській міській раді відбулося вручення відзнак «За оборону Чернігова».

Виконуючий обов'язки міського голови Олександр Ломако зустрівся з родинами загиблих воїнів та тими, хто зробив свій внесок у захист міста під час періоду облоги.

    — Це ще одна можливість подякувати та відзначити тих, хто працює на благо нашого міста, робить його таким, яким ми його любимо. Захищає його і, на жаль, тих, хто віддав і віддає своє життя за нашу можливість жити і працювати в умовно мирному Чернігові. Це завдяки, в першу чергу, нашим воїнам та захисникам та захисницям. Низький їм уклін. Також це завдяки всім чернігівцям, які  в тилу, на своїх робочих місцях, роблять все, щоб місто продовжувало жити, — звернувся до присутніх з такими словами в.о. міського голови Чернігова.

Сім медалей «За оборону Чернігова» Олександр Ломако вручив родинам загиблих військовослужбовців та поліцейських, які загинули під час виконання службового обов'язку.

    — Чернігів — місто-Герой — це заслуга всіх його людей. В першу чергу, наших воїнів, які спинили значно переважаючого ворога, а потім і зовсім вигнали з території області. Ми  у вічному боргу перед тими, хто віддав своє життя за нашу незалежність і робитимемо все, аби зберегти про них пам'ять в історії нашого міста, —  сказав Ломако.

Також цього дня відзнаки вручили військовим, рятувальникам, працівникам медичної сфери, комунальникам. Ці люди робили все, кожен на своєму місці, щоб у лютому-березні 2022 року втримати місто, не пропустити далі ворога, а також забезпечували функціонування Чернігова та допомагали його мешканцям.



Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини