Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 жовтня, 16:47:00

Фундація Олени Зеленської разом із KSE Foundation розпочали облаштовувати укриття в школах та дитсадках

22.09.2023   11:23Агенцiя

П’ять тисяч школярів та вихованців дитячих садків із Чернігівської, Полтавської, Кіровоградської та Дніпропетровської областей незабаром матимуть комфортні укриття на випадок повітряної тривоги. Перші укриття в навчальних закладах Фундація Олени Зеленської облаштовує спільно з благодійним фондом Київської школи економіки – KSE Foundation. Ключове завдання проєкту – повернути якомога більше дітей до офлайн-навчання і виховання.

    «Сьогодні понад 3 000 українських шкіл не мають укриттів або непридатні для тривалого перебування учнів. Отже, діти не можуть відвідувати навчання офлайн. Фундація Олени Зеленської спрямувала 500 тисяч доларів США на ремонт щонайменше семи укриттів. Дуже важливо зробити так, щоб навчальні заклади в Україні відповідали вимогам безпеки, а перебування в них було затишним і зручним. Тому ми продовжуємо залучати до проєкту благодійників, які готові інвестувати в безпеку українських дітей», – сказала директорка Фундації Олени Зеленської Ніна Горбачова.

    «В укриттях, які ми ремонтуємо, дітям має бути фізично та психологічно комфортно.  Перебування школярів в укритті не має бути схожим на фільм жахів. Там має бути вентиляція, яскраве освітлення, світлі стіни, м’які лавки та інтернет-зв’язок. Ми не ставимо за мету перетворити укриття на повноцінні навчальні класи, а прагнемо відремонтувати та спрямувати кошти для облаштування більшої кількості укриттів», – акцентує Світлана Денисенко, директорка KSE Foundation.

У спільно обраних KSE Foundation із Фундацією об’єктах  буде виконано монтаж вентиляції, заміну електропроводки, влаштування основного та аварійного освітлення, стяжку підлоги, влаштування каналізації тощо.

Ремонт перших семи укриттів розпочнуть в навчальних закладах Кременчука, Кропивницького, Кривого Рогу, Ніжина та інших міст, де з цього навчального року заняття можуть відновити офлайн за наявності укриттів, що відповідають вимогам ДСНС.

Подати заявку на облаштування укриття може кожна школа або дитячий садок, які його потребують. Для цього необхідно заповнити форму за посиланням.

Фундація Олени Зеленської
 

Останні новини Чернігівщини

Вагомий внесок Чернігівщини у світовий успіх української збірної з кікбоксингу 15:00

У Брісбені (Австралія) завершився Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA, який зібрав понад 1300 учасників із 22 країн світу.

Освітній простір у безпеці: у Куликівському професійному аграрному ліцеї триває відбудова укриття та встановлено комп’ютерну техніку 14:24

У Куликівському професійному аграрному ліцеї Чернігівської області триває відбудова укриття, яке вже частково оснащене сучасною комп’ютерною технікою.

З 1 листопада 2025 року на Чернігівщині розпочинається заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах 13:32

З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання, відповідно до Правил рибальства та наказу Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Чернігівській області від 24.10.2025№ 94-од,з 1 листопада 2025 року до початку весняно - літньої заборони на період нересту 2025 року, забороняється будь-який вилов водних біоресурсів назимувальнихямах (в тому числі з берега).

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:54

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Програма BLOOM: як підприємцям області отримати до 30 тис. доларів на розвиток власної справи 12:24

Підприємці Чернігівської області можуть отримати грантові кошти в межах Програми BLOOM «Створення засобів для існування та можливостей для оптимізованих ринків».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини