Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 грудня, 00:51:59

На Чернігівщині викрито схему підробки документів для виїзду військовозобов’язаних за кордон - підозрюють двох осіб

21.09.2023   12:51Агенцiя

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру двом мешканцям Прилуцького району за фактом організації, керівництва незаконним переправленням осіб через державний кордон України, вчиненому щодо кількох осіб, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 332 КК України).

За даними слідства, двоє братів під час дії воєнного стану організували схему незаконного переправлення через державний кордон України військовозобов’язаних чоловіків на роботу до Республіки Польща шляхом виготовлення підроблених документів, які надають право виїзду за кордон.

Упродовж березня 2023 року підозрювані виготовили фіктивні довідки військово-лікарської комісії, тимчасові посвідчення військовозобов’язаних із відомостями про непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку для 4 чоловіків призовного віку.

Крім того, правопорушники надавали зацікавленим у незаконному виїзді особам поради та вказівки щодо порядку та механізму перетину державного кордону України.

Досудове розслідування здійснюється слідчими СУ ГУНП в Чернігівській області, за оперативного супроводу УСР ДСР Національної поліції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
 

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини