Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 08:19:17

Двоє чернігівців викрали алкогольні напої з полиць АЗС у комендантську годину

16.09.2023   15:28Агенцiя

Сьогодні вночі, заїхавши на автозаправну станцію на проспекті Миру, патрульний екіпаж звернув увагу на двох чоловіків, які виходили з приміщення АЗС.

Обидва тримали в руках пляшки з алкогольними напоями.

На зауваження поліцейських, що продаж алкоголю під час комендантської години заборонений, як і перебування громадян на вулиці, невідомі відреагували знервовано. Така поведінка викликала у інспекторів підозри тому вони наказали  чоловікам залишатися на місці.

Поспілкувавшись з працівником АЗС та переглянувши відео з камер спостереження, охоронці порядку з’ясували, що двоє громадян викрали алкогольні напої з полиць біля входу.
Під час огляду території навколо АЗС патрульні виявили ще пляшки з алкоголем, які, ймовірно, також були викрадені.
На місце викликали слідчо-оперативну групу. Невідомими виявилися двоє місцевих, їм 21 і 20 років. За попередніми підрахунками вартість викраденого склала майже 3 400 гривень.

Патрульна поліція Чернігівської області



 

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини