Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо організованої злочинної групи наркоторгівців
Оперативники управління карного розшуку та слідчі слідчого управління Головного управління Нацполіції Чернігівщини спільно з співробітниками оперативного відділу Менської виправної колонії №91 завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду обвинувальний акт щодо організованої групи, яка займалась незаконним постачанням, виготовленням та збутом психотропних речовин на території виправної колонії.
В ході оперативних та слідчих дій поліцейські встановили, що 33-річний чоловік мав навички з виготовлення в побутових умовах психотропних речовин.

Він разом зі спільниками займався виготовленням, фасуванням та збутом психотропної речовини. Кошти, отримані від її продажу, розподілялись між усіма учасниками оборудки за допомогою онлайн-банкінгу.
Ще один зловмисник знаходився за межами колонії і займався пакуванням та пересилкою синтетичного концентрату особливо небезпечної психотропної речовини.
Поліцейські провели цілий комплекс оперативних заходів для отримання вагомої доказової бази щодо причетності фігурантів до злочинної діяльності.
На території державної установи «Менська виправна колонія №91» поліцейські під процесуальним керівництвом прокуратури провели санкціоновані обшуки.
В ході обшуків поліція виявила та вилучила сотні дозованих згортків особливо небезпечної психотропної речовини, зіп-пакети, пластикові ємності з нашаруванням концентрату тієї ж речовини, ваги, зошити з обліком реалізації наркотичних речовин, півтора десятка планшетів та sim-карти.
Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури повідомили про підозру всім чотирьом зловмисникам за частиною 2 та частиною 3 статті 307 Кримінального кодексу України (визначає відповідальність за збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів вчинене організованою групою).
Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна.
Поліція завершила досудове розслідування.
Обвинувальний акт скеровано до суду.
Останні новини Чернігівщини
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за професіоналізм і самовіддану службу бійців спецпідрозділу КОРД 13:12
20 червня, 10-ту річницю створення підрозділу відзначають бійці Корпусу оперативно-раптової дії Національної поліції України. Володимир Тимошко привітав спецпризначенців та вручив їм заохочувальні відзнаки та подяки
Поліція Чернігівщини упродовж доби повернула батькам трьох зниклих дітей 12:41
19 червня до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох дітей: 4-річної дівчинки і 14-річного хлопця з Чернігова та 12-річної дівчинки з Борзни. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.
За підтримки Франції у двох лікарнях Чернігівщини облаштували модернізовані укриття 12:19
Йдеться про дитячу та психоневрологічну обласні лікарні. Реалізувати проєкти вдалося завдяки Програмі здоров’я французької агенції з міжнародного технічного співробітництва Expertise France.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини 11:56
Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.
Чернігівщина — бронзовий призер командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 11:32
З 12 до 14 червня у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодших.