Чернігівські поліцейські вилучили у місцевого мешканця зброю, боєприпаси та наркотики
Мешканець Чернігівського району зберігав удома зброю, боєприпаси, а також наркотичні речовини.
Поліція відкрила кримінальні провадження, правопорушнику загрожує до семи років позбавлення волі.
Оперативники відділу кримінальної поліції Чернігівського райуправління отримали інформацію, що 47-річний мешканець одного з сіл району зберігає вдома наркотичні речовини.
Під час проведення санкціонованого обшуку із залученням кінолога зі службовою собакою у помешканні чоловіка було виявлено: автомат АК-74 з магазином до нього, гранату ВОГ-17м, дві гранати РГД-5, гранату Ф-1, 3 запали до гранат та понад тисячу набоїв. Крім того, поліцейські виявили у зловмисника скляну ємність з подрібненою речовиною рослинного походження, що схожа на канабіс.
Все виявлене правоохоронці вилучили. Речові докази було направлено на експертизу.
Поліція під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури відкрила кримінальні провадження:
- за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).
- за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).
Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Триває досудове розслідування.



Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».