Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 05:49:45

Чернігівські поліцейські притягнули до відповідальності нетверезого водія, що погрожував правоохоронцям

16.08.2023   09:02Агенцiя

14 серпня близько 21-ї години вечора через один із блок-постів на виїзді з Чернігова в напрямку Києва на великій швидкості намагався проїхати позашляховик «Porsche Cayenne».

Водій пошкодив обидва колеса автівки та з’їхав на узбіччя.

Коли до автомобіля наблизились співробітники поліції та військові Нацгвардії, з позашляховика вийшов чоловік з явними ознаками сп’яніння. На місце події правоохоронці додатково викликали групу реагування патрульної поліції та слідчо-оперативну групу Чернігівського райуправління поліції.

У присутності свідків водій відмовився надати документи та категорично відмовився від проходження освідування на стан сп’яніння. Натомість, чоловік став нецензурно висловлюватися на адресу правоохоронців, поводився агресивно, погрожував розправою та штовхав поліцейських. У зв’язку з цим до водія було застосовано спецзасіб – кайданки.

Поліцейські встановили особу громадянина (це 41-річний уродженець Чернігова) та склали протокол про його адмінзатримання.

Поліція притягнула водія до відповідальності:

За статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортними засобами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння);

Статтею 126 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки);

Статтею 185 КУпАП (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця).

За фактом погроз правоохоронцям відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 345 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу), що карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням чи позбавленням волі на строк до трьох років.

Автомобіль правопорушника вилучено та поміщено на штрафмайданчик.

 

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини