На Варвинщині попрощалися із військовим ЗСУ Владиславом Єфременком
13 липня Варвинська громада провела в останню путь 24-річного загиблого військовослужбовця ЗСУ, солдата, командира відділення Владислава Єфременка.
Чоловік з 9 квітня 2022 року вважався безвісно відсутнім. 7 липня 2023 року його тіло ідентифікували. Військовий загинув в селі Сулигівка Ізюмського району Харківської області.
Про це повідомляє Прилуцька РВА.
Народився Владислав Ігорович Єфременко 25 жовтня 1997 року у Варві. У 2015 році закінчив Варвинську ЗОШ I-III ст. Навчання продовжив у Прилуцькому фаховому технічному коледжі.
Вступив на військову службу за контрактом у жовтні 2020 року. Службу проходив у званні солдата, був командиром відділення.
З 9 квітня 2022 року чоловік вважався безвісно відсутнім. 7 липня 2023 року згідно з постановою ідентифікували тіло.
Владислав Єфременко загинув в селі Сулигівка Ізюмського району Харківської області.
Попрощалися із воїном 13 липня, у Варві, поховавши його на місцевому кладовищі.
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.