У Чернігові вночі сталися дві ДТП, у яких водії транспортних засобів були з ознаками алкогольного сп’яніння
Так, близько 22-ї години до поліції надійшло повідомлення, що на вулиці Толстого автомобіль Volkswagen Vento наїхав на електроопору, а потім пошкодив паркан приватного будинку.
Патрульні, які прибули на місце, з’ясували, що водій під час руху відволікся від керування. Під час спілкування з громадянином інспектори помітили у нього зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Результат огляду — 2,7 проміле.
Також виявилося, що чоловік не має права керування транспортними засобами.
Поліцейські склали на кермувальника кілька адмінматеріалів: за ст. 130 (Керування в стані алкогольного сп’яніння), ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, що не має такого права) КУпАП.
Близько опівночі на вулиці Пухова екіпаж патрульної поліції звернув увагу на групу людей, що стояли поряд з автомобілем BMW 525, який мав пошкодження, характерні для ДТП.
З’ясувалося, що 27-річний чернігівець не впорався з керуванням і в’їхав в опору білборду. На щастя, ніхто не постраждав.
У водія зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Рівень алкоголю в його організмі — 1,59 проміле.
Патрульні склали всі відповідні адмінматеріали.
Протягом ночі патрульні поліцейські виявили 5 водіїв, які керували транспортними засобами з ознаками сп’яніння.
Нагадуємо: алкоголь і кермо несумісні! Керуючи автомобілем в стані сп’яніння, ви наражаєте на небезпеку не тільки себе, а й інших. Це може призвести до тяжких наслідків.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Медична інфраструктура Чернігівщини посилюється: у фокусі онкологічна допомога та реабілітація 12:34
Заступник Міністра охорони здоров’я України Едем Адаманов із робочим візитом відвідав Чернігівщину. У регіоні триває відновлення медичної інфраструктури, і Міністерство спільно з міжнародними партнерами та органами місцевої влади забезпечує реалізацію проєктів, які покращують доступність і якість медичних послуг.
На Чернігівщині завершують збирання ріпаку 12:13
В області активно тривають жнива. Наразі обмолочено 224,3 тис. га сільськогосподарських площ.
У Чернігові ще 95 сімей отримають допомогу при народженні дитини 11:32
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 95 чернігівкам, які зареєстровані у реєстрі територіальної громади міста.
Чернігівські поліцейські долучилися до Всеукраїнського марафону «Мандруй із СОБ Україною» 10:41
Ініціатива, започаткована поліцейськими Запоріжжя і службою освітньої безпеки Нацполіції України спрямована на виховання в дітей патріотизму, любові до Батьківщини та формування національної свідомості.
Ще 45 чернігівців отримають матеріальну допомогу в рамках міських соціальних програм 10:10
Одноразова матеріальна допомога буде надана ще 16 особам, які є членами сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат - 699 998 грн.