Нетверезий чернігівець повідомив до поліції про розбій, якого насправді не було і отримав штраф
Повідомлення про вчинення розбою надійшло до поліції вчора о 15-й годині.
Заявник повідомив, що його родич, погрожуючи ножем, заволодів майном дружини, а саме срібним ланцюжком та грошима.
Інспектори якнайшвидше вирушили за вказаною у повідомленні адресою. Однак, прибувши на місце та поспілкувавшись з учасниками події, з’ясували, що насправді ніхто не чинив вищевказаних протиправних дій.
За завідомо неправдивий виклик спеціальних служб на заявника склали адміністративний матеріал за ст.183 (Завідомо неправдивий виклик) КУпАП.

Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.