Чернігівщина: сапери ДСНС виявили та знищили 26 вибухонебезпечних предметів
Упродовж вихідних на території Чернігівської області розрахунками частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській виявлено та знищено 26 вибухонебезпечних предметів, а саме - 23 артилерійські снаряди калібром 30 мм, 3 гранатометні постріли та безпечні залишки від реактивної системи залпового вогню "Град".
Дані боєприпаси були виявлені на територіях Ніжинського та Чернігівського районів.
Загалом, з початку бойових дій саперами ДСНС вилучено 51822 боєприпаси та відреаговано на 4740 викликів.
Рятувальники Головного управління ДСНС нагадують: якщо Ви побачили підозрілий предмет, у жодному разі не чіпайте його, не намагайтеся самостійно його вилучити чи розібрати, оскільки Ваші дії можуть спровокувати вибух. Огородіть місце знахідки та повідомте до Служби порятунку за номером "101". Пам’ятайте, що небезпечні знахідки вилучаються та знищуються виключно фахівцями-піротехніками ДСНС України.


Останні новини Чернігівщини
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.
Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14
Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.
Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42
Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.