Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 11:33:31

У Варвинську громаду відбувся перший виїзд мобільної медичної бригади

26.06.2023   13:44Агенцiя

Управління охорони здоров’я ОВА та ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» впроваджують спільні виїзди спеціалістів у складі мобільних медичних бригад у громади області.

Мета – створення умов для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування в умовах подолання наслідків російської агресії на території області, поліпшення ранньої діагностики і профілактики інфекційних та неінфекційних хвороб серед населення, популяризація  вакцинації.

Минулого тижня у Варвинську громаду відбувся перший виїзд такої медичної бригади (лікарі з обласної лікарні, Чернігівської міської №2, Прилуцької міської та представники Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України).

Завдяки проведеній активній інформкампанії, на прийом до зібралося багато людей, навіть з інших громад.

Загалом протягом дня до спеціалістів звернулися 280 місцевих жителів, в тому числі кардіолог оглянув 30 осіб,  нефролог – 26, офтальмолог – 56, ендокринолог – 48, хірург (УЗД) – 42, ревматолог – 40, травматолог-ортопед – 38 осіб. Тестування на ВІЛ-інфекцію, вірусні гепатити В і С пройшли 124 особи. Вміст цукру у крові перевірили 40 осіб, артеріальний тиск виміряли 70.

Під час виїзду спеціалісти обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України зустрічалися з  місцевими жителями та інформували їх про основні правила профілактики інфекційних захворювань, необхідність вакцинації, роздавали інформаційні матеріали.

Такий візит дав змогу здійснити комплексний огляд населення однієї з найвіддаленіших громад області, наблизивши надання спеціалізованої медичної допомоги до сільських жителів.


 
За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.