Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 9 липня, 15:44:27

Автопарк поліції Ніжинщини поповнився новими автівками

26.06.2023   12:09Агенцiя

Поліція Ніжинського району стала більш мобільною: відтепер ніжинські поліцейські обслуговуватимуть територію району за допомогою нового службового автомобіля.

Ще один транспортний засіб дозволить слідчо-оперативній групі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського РВП оперативно реагувати на виклики про вчинення кримінальних правопорушень та швидше прибувати на місця подій.

Вручення автомобіля у Ніжині відбулося за участі начальника поліції Чернігівщини Володимира Нідзельського та міського голови Ніжина Олександра Кодоли. У Бахмачі ключі від службової автівки вручила секретар Бахмацької міської ради Ірина Левченко. Транспорт придбали за рахунок місцевих коштів. Нові службові автомобілі обладнані усім необхідним для поліцейської роботи.

– Дякую міській владі за постійну підтримку поліції, тісну взаємодію та співпрацю! Поповнення автопарку поліції Ніжинщини – це покращення оперативності й ефективності роботи поліції. Адже від цього великою мірою залежить безпекова ситуація в районі. Співробітники поліції не лише зможуть швидше прибувати на місця подій, але й посилено стежити за безпекою на дорогах та забезпечувати правопорядок, – сказав Володимир Нідзельський.

Поява нових автомобілів суттєво скоротить час реагування поліцейських на повідомлення громадян і дозволить їм якісніше надавати людям поліцейські послуги.

 Сектор комунікації поліції Чернігівської області

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський рибоохоронний патруль підводить підсумки нерестової кампанії 2025 року 15:39

З 1 квітня по 30 червня 2025 року на водоймах Чернігівської області тривала нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 16 чернігівців 15:04

Чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, затверджені виконавчим комітетом Чернігівської міської ради 9 липня.

«Діалог влади та бізнесу»: на Чернігівщині обговорили шляхи подолання дефіциту робітничих професій та економічних бар’єрів 14:37

Чергова онлайн-зустріч регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу» відбулася сьогодні. Серед основних питань – подолання кадрової кризи у виробничих галузях та підтримка регіонального підприємництва.

Нардеп Олена Шуляк: Завдяки реформі цифровізації доступ до високошвидкісного інтернету вперше отримали понад 3000 українських сіл

Нардеп Олена Шуляк: Завдяки реформі цифровізації доступ до високошвидкісного інтернету вперше отримали понад 3000 українських сіл 14:16

Загальний економічний та антикорупційний ефект від реформи цифровізації, яку почали впроваджувати в 2019 році, вже перевищив 66 млрд грн.

На прикордонні Чернігівщини внаслідок ворожої атаки постраждала цивільна жінка: поліція документує наслідки 13:42

Сьогодні вранці у прикордонній Сновській громаді Корюківського району ворожий дрон поцілив у 54-річну жінку, яка їхала мопедом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини