Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 12:21:20

Творчий візит молоді з Корюківки

24.06.2023   17:41Агенцiя

Днями в рамках благодійного проекту «Разом – сила» до Коропської громади завітала молодіжна делегація Корюківської громади із молодіжного центру «КУБ», Корюківської молодіжної ради та гурт «Різні».

Гості зустрілись із представниками Молодіжної ради Коропської громади, яку очолює Анастасія Урсул, поспілкувались із головою громади Володимиром Куніциним, відвідали наші музеї та просто ознайомились із Коропом, адже більшість була в нас вперше.

Після цього Корюківський молодіжний гурт «Різні» та молоді артисти нашої місцевої сцени подарували концертну програму в парку. Дякуємо! Творчий захід був благодійний, на ньому зібрали 4 тисячі 522 гривні для підтримки наших захисників.

Після цього гості продовжили знайомитися із Коропом та нашими краєвидами, і навіть зіграли та заспівали на Плавучому мосту.

Молодь Коропської та Корюківської громад  домовилась про подальшу співпрацю, а також зустрічний візит.


Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.