Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 12:41:55

В області запрацював Регіональний офіс міжнародного співробітництва

24.06.2023   16:26Агенцiя

Чернігівщина працює з багатьма міжнародними та вітчизняними організаціями, фондами, має партнерські регіони та міста-побратими у різних країнах.

Завдяки спільним зусиллям з понад 12 тисяч пошкоджених через війну об’єктів більш ніж третину вдалося відновити.

Та попереду ще дуже багато роботи. Структурувати її та координувати допоможе Регіональний офіс міжнародного співробітництва, який розпочав свою діяльність 22 червня: вчора відбулося перше засідання його членів.

«Наголошую: це не контроль, а взаємодія з усіма громадами та партнерами, готовими нам допомогти. Продовжуємо систематизувати потреби в громадах області, щоб розуміти: кому і в чому потрібна допомога. Розраховую на активність та зацікавленість наших громад», — наголосив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, який і очолив новостворений офіс.

Діятиме Регіональний офіс на базі Агенції регіонального розвитку.

Отже, серед першочергових завдань – формування переліку актуальних потреб області в цілому та громад (за всіма можливими галузевими напрямками), визначення їх пріоритетності для подальшого залучення міжнародної допомоги.

Особлива увага – відбудові житла та інженерно-транспортної інфраструктури, соціальних об’єктів, розмінуванню, розвитку економіки та подоланню наслідків збройної агресії російської федерації.

У ході засідання його учасники ознайомилися з алгоритмом функціонування Регіонального офісу та проєктом так званої архітектури взаємодії органів місцевої виконавчої влади й самоврядування з донорами.

Зазначимо, що такі офіси працюватимуть в усіх регіонах України. Це – одна з ініціатив Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
 

 

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.