Запрацювала поліцейська станція у прикордонній Семенівській громаді
Вчора начальник Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію в селі Жадове Семенівської територіальної громади Новгород-Сіверського району.
Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні.
– «Я тут, щоб захищати, оберігати, жити та працювати», – під таким гаслом впроваджується проєкт «Поліцейський офіцер громади» на Чернігівщині. Відкриття цього безпекового осередку в Семенівській ТГ стало можливим завдяки спільним зусиллям поліції та представників місцевої влади і громади. Ми продовжуємо збільшувати поліцейську присутність та покращувати рівень поліцейського сервісу для населення, – сказав керівник обласної поліції Володимир Нідзельський. – Поява в громаді поліцейської станції – це запорука відкритості та доступності поліцейських послуг для місцевих мешканців.
На поліцейській станції несе службу офіцер громади Олексій Аксьоненко. Поліцейський та вся його родина – мешканці громади. Олексій Аксьоненко дбає про порядок і безпеку в громаді та цілодобово готовий прийти на допомогу. Для оперативнішого реагування на повідомлення громадян місцева громада придбала для ПОГа автомобіль.
Начальник поліції Чернігівщини подякував громаді за створення гідних умов для роботи поліції. Поліцейська станція оснащена всім необхідним для швидкого реагування на звернення громадян й профілактики правопорушень на території обслуговування.
Володимир Нідзельський побажав поліцейському офіцеру громади успіхів та наснаги у виконанні службових обов’язків.
За сприяння у впровадженні проєкту «Поліцейський офіцер громади» на Чернігівщині Володимир Нідзельський вручив подяку голові Семенівської міської ради Сергію Деденку.
Поліцейські Чернігівщини продовжують працювати в посиленому режимі, оберігати та захищати громадян.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression