Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 10 грудня, 02:45:47

Науково-технічна рада більшістю голосів підтримала проєкт зонування РЛП «Ялівщина»

21.06.2023   16:50Агенцiя

Учора, 20 червня, науково-технічна рада комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради (НТР) розглянула першочергові завдання для подальшого ефективного розвитку парку.

Зокрема, учасники засідання детально обговорили питання реалізації дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель території РЛП «Ялівщина» та на спеціальне використання природних ресурсів в межах парку (видалення сухостійних дерев).

Значну увагу приділили Проєкту організації території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів, який був доопрацьований розробником з урахуванням зауважень членів НТР.

    «Затвердження даного проєкту є необхідною умовою визначення подальшої стратегії розвитку Ялівщини, встановлення територіально диференційованого режиму охорони її природних та історико-культурних комплексів і об’єктів. Тому маємо плідно попрацювати, аби прийняти виважене конструктивне рішення на користь нашої громади», – зазначила директор Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА Наталія Грудницька.

Позицію профільного Департаменту підтримала  депутатка Чернігівської обласної ради Галина Логвиненко, яка звернулася до присутніх з пропозицією підтримати Проєкт задля подальшого розвитку парку. Вона зауважила, що кожен рік зволікання і баталій навколо РЛП «Ялівщина» призводять до захаращення і занедбання зеленої перлини Чернігівщини.

Більшістю голосів члени науково-технічної ради ухвалили рішення про внесення питання затвердження Проєкту на розгляд чергової сесії обласної ради.

Отже, Департамент екології та природних ресурсів ОДА спільно з комунальним закладом РЛП «Ялівщина»  починає підготовку пакету документів для розгляду Проєкту депутатами обласної ради.
За повідомленням Департаменту екології та природних ресурсів
Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини