У Чернігові гвардійці затримали двох осіб із наркотичними речовинами
Під час несення служби на одному з блокпостів міста Чернігова, гвардійці зупинили маршрутне таксі для перевірки документів.
Під час спілкування з пасажирами службовий собака зреагував на наявність заборонених речовин в одного з громадян. При проведенні поверхневого огляду, у присутності свідків, правоохоронці виявили у затриманого два згортки з речовиною зеленого кольору рослинного походження, ймовірно наркотики.
На іншому блокпості, гвардійці під час перевірки документів у водія зупиненого автомобіля звернули увагу на його дивну поведінку. Громадянин помітно нервував та постійно рухав руками по кишенях. При проведенні поверхневого огляду, у присутності свідків, правоохоронці виявили у внутрішній кишені жилетки затриманого згорток з кристалічною речовиною білого кольору, схожу на наркотичну речовину «солі».
На місця затримання були викликані слідчо-оперативні групи, яким передали затриманих для з’ясування обставин за підозрою у порушенні статті 309 ККУ, а вилучені речовини направили на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.
Група інформації і комунікації Північного Київського ТУ
Останні новини Чернігівщини
Чоловіка, який вчинив розбій і заволодів 500 тис. грн, засуджено до 11 років 6 місяців позбавлення волі – задоволено апеляційну скаргу прокурора 17:49
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури Київський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокурора на вирок Деснянського районного суду міста Чернігова, яким 34-річного жителя Київщини визнано винним у розбої, вчиненому за попередньою змовою групою осіб у особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 187 КК України).
Чернігівщина на екваторі І етапу олімпіадних змагань 17:12
Упродовж 25 – 26 жовтня 2025 року на Чернігівщині відбувся І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із хімії, німецької мови та географії, що стали екватором в графіку проведення олімпіад.
Рівень захворюваності на ГРВІ залишається нижчим за епідемічний поріг на 56,0%. 16:31
Рівень захворюваності на ГРВІ залишається нижчим за епідемічний поріг на 56,0%.
Ворогом здійснено чергову атаку на енергосистему області. 16:09
Вчора ворог здійснив чергову атаку на енергосистему Чернігівської області.
Водій з ознаками спʼяніння намагався втекти від патрульних 15:33
Сьогодні, близько 2-ї години, патрулюючи автодорогою М-01 (Київ — Чернігів — Нові Яриловичі), поблизу села Трисвятська Слобода, інспектори помітили автомобіль Chevrolet Lacetti, який рухався без державного номерного знаку.