Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 грудня, 04:31:29

Кримінальна відповідальність як наслідок перешкоджання діяльності ревізорів

21.06.2023   10:29Агенцiя

У кожній громаді місцева влада робить сферу освіти пріоритетною у своїй політиці. Її розвиток є одним з головних завдань рад.

Також в умовах військового стану особлива увага приділяється облаштуванню місць укриттів та бомбосховищ в закладах освіти. Тому під час державного фінансового аудиту бюджету міста Ніжин Чернігівської області проводиться ревізія фінансово-господарської діяльності міського управління освіти.

Під час дослідження питань щодо законного та ефективного витрачання коштів на облаштування та ремонт закладів освіти ревізори встановили, що у 2020-2022 роках за рахунок державної субвенції та співфінансування з міського бюджету, серед іншого, проводились реконструкції та ремонт приміщень у Ніжинських ЗОШ № 6 та № 17, Ніжинському навчально-виробничому комплексі № 16, у закладах дошкільної освіти № 9 «Лілея» № 12 «Ромашка».
Для з’ясування їхньої реальності та повноти відображення операцій та розрахунків в обліку Управління освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області ревізорам треба було провести зустрічні звірки у виконавців робіт: ТОВ «Проєкт-сервіс», ТОВ «Банай» і ТОВ «НіжинЖитлоБуд».
Але сталося не так, як гадалось.
Невідомо, як Управління освіти спілкувалось з підрядниками, проте під час виходу на об’єкт ТОВ «Проєкт-сервіс» встановлено, що за адресою, зазначеною в установчих документах та в договорі, такого підприємства немає, вивісок та розпізнавальних знаків, що вказували б на місцезнаходження за цією адресою товариства, не встановлено.
Аналогічна ситуація склалась і під час виходу на зустрічну звірку до ТОВ «НіжинЖитлоБуд». За зазначеною в установчих документах та договорі адресою розташована багатоповерхова житлова будівля. При спробі зв’язатись з абонентом за номером телефону, вказаному у Єдиному державному реєстрі, відповідний номер не відповідав.  
Та найцікавіше відбулось при спробі провести зустрічну звірку у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Банай».
Для проведення зустрічної звірки працівник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівський області здійснив вихід за офіційною адресою, а саме: 14001, м. Чернігів, вул. Попова, буд. 10-А.
Слід зазначити, що перед виходом на об’єкт в телефонному режимі особа, яка відповіла на дзвінок, але не представилась, повідомила, що ТОВ «Банай» розташоване на території ДП «Укрсівербуд».
Проте під час виходу за згаданою адресою на огорожі та будівлі ДП «Укрсівербуд» не було жодних вивісок та розпізнавальних знаків, які б свідчили, що за цією адресою розташоване ТОВ «Банай».
Представники охорони ДП «Укрсівербуд», які чергували на пункті охорони, на територію за огорожу не пропустили, повідомивши, що про ТОВ «Банай» нічого не знають.
Під час повторного дзвінка на відповідний номер, особа, яка відповіла на дзвінок, повідомила, що це комутатор і даний номер дійсний на декілька підприємств. Вона записала номер телефону та пообіцяла повідомити директора Замокіна Сергія Вікторовича, але ні директор, ні інші посадові особи на зв'язок з ревізорами так і не вийшли.
Проте є ще маленький нюанс. Відповідно до даних, розміщених в інформаційно-аналітичній системі Youcontrol, ТОВ «Банай» є правонаступником закритого акціонерного товариства «Чернігівське РСУ», яке розташовувалося за адресою: Україна, 14001, Чернігівська обл., місто Чернігів, вул. Попова, буд. 8-А, де зараз зареєстровано та розташовано ДП «Укрсівербуд».
Про перешкоджання професійній діяльності Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області повідомило правоохоронні органи.
З огляду на те, що законодавцем органи державного фінансового контролю віднесені до правоохоронних органів, Чернігівською окружною прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення, передбачене частиною другою статті 342 КК України («Опір працівникові правоохоронного органу…»).

Пресслужба Управління Північного офісу
Держаудитслужби в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини