Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 11:55:12

Поліцейські Чернігівського району проводять комплекс заходів на попередження ДТП за участю водіїв мототранспорту

20.06.2023   13:36Агенцiя

Співробітники відділення поліції №2 (смт. Ріпки) проводять комплексні профілактичні заходи з метою зниження аварійності та рівня дорожнього травматизму за участю водіїв мотоциклів, мопедів та скутерів.

З настанням тепла на автошляхах Чернігівської області зросла кількість мототранспорту. Водночас, спостерігається й зростання дорожньо-транспортних пригод за його участю. До ДТП часто призводять легковажність водіїв мотоциклів, мопедів та скутерів, їх відмова від захисного шолому, банальне недотримання правил дорожнього руху. Також трапляються випадки коли за кермом мототранспорту перебувають неповнолітні до 16 років.

В рамках заходів поліцейські не лише фіксують факти порушень, але й проводять з населенням роз’яснювальну роботу щодо недопущення порушень Правил дорожнього руху, дотримання швидкісного режиму, обов'язкового використання шоломів та інших захисних засобів.

Поліція нагадує: керуючи мотоциклом, скутером або мопедом, необхідно бути дисциплінованим і уважним, вміло і обдумано користуватися швидкісними можливостями, використовувати засоби пасивного захисту і виконувати всі вимоги, передбачені Правилами дорожнього руху.

Звертаємо увагу на збільшення кількості дітей на вулицях, які з приходом літнього періоду розпочали катання на велосипедах, самокатах, скейтах, роликах. Особливо обачними будьте під час руху поблизу шкіл, дошкільних навчальних закладів, дитячих майданчиків та інших місць перебування неповнолітніх. Під час наближення до пішохідних переходів знижуйте швидкість, аби не втратити можливість швидко зорієнтуватися на зміну обстановки.

Бережіть себе та інших учасників дорожнього руху.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.