Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 грудня, 04:22:34

Судова охорона Чернігівщини пройшла перевірку професійної спроможності

20.06.2023   11:17Агенцiя

Минулий тиждень судові охоронці Чернігівщини присвятили всебічній перевірці професійної підготовки особового складу.

Оцінюванню підлягали усі без виключення атестовані співробітники – від рядового до полковника.
-    Підсумкова перевірка дозволяє оцінити готовність особового складу до виконання службових завдань, включаючи фізичний та морально психологічний стан співробітників. Кожен зміг визначити свої проблемні місця, над чим треба посилено попрацювати аби покращити результати, - прокоментував начальник територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області полковник Служби Олександр Рибак.
Перший етап - тестування теоретичних знань. Питання охоплювали три напрями: тактико-спеціальну, домедичну та вогневу підготовку. Акцент – на правилах поведінки в умовах військового стану.
Виконання нормативів з фізичної підготовки, а це біг на дистанції 100 м і 1000 м та комплексна силова вправа, – невід`ємна частина підсумкової перевірки. На завершення – перевірка вогневої підготовки. Окрім оцінювання швидкості та влучності стрільби по мішеням, перевірялися знання заходів безпеки та матеріальної частини стрілецької зброї.
Постійне вдосконалення умінь та навичок співробітників – один з ключових напрямків професійної підготовки в Службі судової охорони. Тут розуміють, що тільки системний підхід і постійна практика в змозі забезпечити успішне виконання службових завдань, спрямованих на підтримання правопорядку в органах системи правосуддя.
Довідка:
Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Служба підзвітна та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.
Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року. Основними завданнями ТУ ССО у Чернігівській області є: контроль та організація практичних заходів, спрямованих на підтримання громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини