Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 грудня, 03:36:26

Літня медіашкола: у Чернігові навчають майбутніх журналістів

20.06.2023   11:08Агенцiя

У Чернігові стартувала літня медіашкола для тих, хто хоче опанувати професію журналіста.

У суботу, 17 червня, у хабі «МедіаБаза. Чернігів» пройшло перше вступне заняття.
Усього до участі у навчанні було відібрано 16 найбільш вмотивованих учасників. Цестуденти та люди із різною освітою і професією, основною метою яких є у подальшому працювати у місцевих ЗМІ.
Викладатимуть основи журналістської майстерності редактори та журналісти провідних ЗМІ Чернігівської області. Протягом 10 занять учасники медіа школи познайомляться, зокрема, зі стандартами роботи журналіста, тележурналістикою, написанням новин та інтерв’ю, а також, з технічними спеціальностями у сфері журналістики.
Сьогодні в редакціях чернігівських відчувається “кадровий голод”.  В період лютого - березня 2022 року більшість  журналістів з Чернігова змушені були залишити свої домівки та переміститися в більш безпечні регіони України або за кордон.  Після де окупації Чернігівської області, у квітні 2022 року, більшість ЗМІ відновила свою роботу. Водночас, частина працівників (особливо працівниць) ЗМІ не повернулися до Чернігова з без пекових питань.  Також, частина чоловіків – журналістів добровільно або за повісткою приєдналися до лав ЗСУ та ТРО.
По закінченнюнавчанняусіучасникиотримаютьсертифікативідІнститутуМасовоїІнформації.
Медіашкола – це проєкт на базі хабу “МедіаБаза. Чернігів”, що впроваджується громадською організацією Чернігівський освітній центр “Ініціатива” за сприяння ГО  “Інститут  масової інформації”.

Фото Владислава Савенка

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини