Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 13:03:34

Чернігівські поліцейські нагадали школярам правила мінної безпеки

20.06.2023   10:42Агенцiя

Ювенальні поліцейські Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейськими вибухотехніками продовжують цикл профілактичних заходів з мінної безпеки для школярів.

Днями поліцейські ювенальної превенції спільно з вибухотехніками провели урок для учнів пришкільного табору Чернігівської школи № 29. Фахівці на макетах показали різні види вибухонебезпечних предметів, нагадали дітям правила поводження із вибухонебезпечними предметами та алгоритм дій у разі їх виявлення. Правоохоронці детально роз’яснили учням, як виглядають знаки, що попереджають про мінну небезпеку.

Демонстрація муляжів вибухонебезпечних предметів викликала неабияку зацікавленість серед школярів.

Крім того, поліцейські нагадали дітям, що у разі виникнення будь-якої небезпечної ситуації необхідно одразу телефонувати на спеціальну лінію 102.

Поліцейські Чернігівщини підкреслюють, що просвітницька діяльність з мінної безпеки залишається надзвичайно актуальною, адже через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека для життя від вибухонебезпечних предметів. Тож правоохоронці продовжують регулярні профілактичні зустрічі, перш за все з дітьми та підлітками, та нагадують про те, що дотримання простих правил рятує життя.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.