Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 11:24:01

Поліція Чернігівщини закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в сомережах про «легку роботу»

19.06.2023   14:11Агенцiя

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в соцмережах про «легку роботу».

 Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій «заробити». Ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які спонукають переказати кошти під приводом швидкого заробітку.

Вчора до поліції звернулась 27-річна чернігівка, яка заявила, що в соцмережі «Інстаграм» їй прийшло повідомлення від невідомого чоловіка з пропозицією заробітку. Жінці запропонували на невелику суму поповнити вказаний незнайомцем рахунок для того, щоб згодом отримати «прибуток» у сумі 17 тисяч гривень. Однак, щоб «вивести кошти», чернігівка спочатку мала сплатити послуги посередника та «комісію». Потерпіла послідовно виконала усі умови незнайомця, провівши серію транзакцій. Загалом вона переказала зі своєї банківської картки на рахунок невідомого близько 5 тисяч гривень. Однак обіцяного прибутку так і не отримала. Лише після того, як незнайомець попросив жінку сфотографувати її банківську картку з обох сторін, жінка зрозуміла, що це шахрай і звернулась по допомогу до поліції.

Поліція Чернігівщини закликає громадян максимально критично ставитися до будь-яких пропозицій швидкого та легкого заробітку. Особливо якщо це пов’язано з видами фінансової активності, якою ви раніше ніколи не займалися.

Ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які пов’язані з переведенням коштів.
поліція чернігівщини закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в сомережах про «легку роботу».

 

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.