Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 11:51:16

Дніпровське, тут прикордонникам особливо довіряють … і не лише люди

19.06.2023   11:13Агенцiя

У лютому 22 року прикордонники стримали просування ворожих сил в районі Дніпровського, що на Чернігівщині.

Тоді бійці Держприкордонслужби підірвали міст через Дніпро. Це не лише зламало плани вбивць і мародерів, а й допомогло підняти моральний дух мешканців Чернігівщини та віру в ефективний спротив окупантам. З тих пір навіть тварини знають кому довіряти.
У цьому відео кінь Добряк з радістю приймає смаколики із рук наших військових. Він особливо полюбляє печиво та свіжі фрукти. Кожен момент обміну люб'язностями заряджає нас позитивом та вірою у добро.
Найвищий рівень довіри!

Відео 


Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.