Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 13:05:26

Інформація щодо обстрілів окупаційними військами зс рф за період 12 по18 червня 2023 року

19.06.2023   10:58Агенцiя

КОРЮКІВСЬКИЙ РАЙОН

Впродовж тижня здійснено 1 обстріл околиці 1 населеного пункту (с. Клюси) з використанням наступного озброєння: ствольна артилерія – 8 вибухів.

17.06.2023 року внаслідок обстрілу с. Клюси поранено 1 особу та пошкоджено 4 приватні будівлі.

НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ РАЙОН

Впродовж тижня здійснено 35 обстрілів 13 населених пунктів (села: Хотіївка, Тимоновичі, Карповичі, Бучки, Красний Хутір, Леонівка, Галаганівка, Янжулівка, Прогрес, Архипівка, Грем’яч, Костобобрів, Блешня) з використанням наступного озброєння: некеровані авіаційні ракети – 23 вибухи; 82 мм міномет – 42 вибухи; 120 мм міномет – 85 вибухів; ствольна артилерія – 34 вибухи; 30 мм автоматичний гранатомет – 4 вибухи; ударні дрони-камікадзе невстановленого типу – 2.

13.06.2023 внаслідок обстрілу с. Карповичі пошкоджено 5 житлових будинків.

14.06.2023 внаслідок обстрілу с. Янжулівка загинула 1 місцева жителька.

16.06.2023 внаслідок обстрілу с. Костобобрів пошкоджено 1 нежилу будівлю.

За даними ДПСУ, всього у вказаний вище період з території Брянської області ворогом здійснено 36 обстрілів околиць 14 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 197 вибухів. Противником здійснено 6 авіаційних нальотів з використанням вертольотів, якими для нанесення враження силам оборони та цивільній інфраструктурі застосовано некеровані авіаційні ракети (23 вибухи). Крім того, зафіксовано 2 випадки застосування ударних дронівкамікадзе невстановленого типу (2 вибухи). Разом з цим, було збито БпЛА противника невстановленого типу.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.