Чернігівська область: рятувальники навчають учнівську молодь правилам безпеки життєдіяльності у пришкільних таборах
Як поводитись у надзвичайній ситуації, що потрібно робити, аби її не допустити та як допомогти людям, що потрапили в біду - цим життєво важливим правилам необхідно навчати дитину з раннього віку і тоді в майбутньому, вона не стане винуватцем тієї чи іншої надзвичайної ситуації та зможе захистити себе й оточуючих від небезпеки.
Саме з цією метою рятувальники проводять у літніх пришкільних таборах закладів освіти області різноманітні профілактичні заходи.
Під час занять рятувальники нагадали школярам правила безпеки життєдіяльності, роз’яснили правила пожежної безпеки в побуті, природних екосистемах, біля водойм та навчали алгоритму дій під час різних надзвичайних подій, зокрема виявленні вибухонебезпечних предметів.
В ході заходів школярам показали спецтехніку, обладнання та бойове спорядження вогнеборців, яке діти мали змогу приміряти. Кожен бажаючий спробував свої сили в гасінні умовного займання, подаючи воду зі справжніх пожежних рукавів та стволів.
Наостанок заходів, щоб діти не забували та дотримувались елементарних правил безпеки життєдіяльності, рятувальники вручали їм тематичні листівки.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.