Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 23:09:40

Чернігівські патрульні виявили у Ялівщині вибухонебезпечний предмет

19.06.2023   08:49Агенцiя

16 червня, патрулюючи в урочищі "Ялівщина", екіпаж роти тактико-оперативного реагування виявив серед опалого листя нерозірваний боєприпас калібру 30 мм.

Імовірно, снаряд потрапив на територію парку під час активних бойових дій.
Поліцейські одразу викликали на місце вибухотехніків, які вилучили небезпечну знахідку для знешкодження.
Війна в Україні триває, чимала її територія лишається замінованою та забрудненою вибухонебезпечними предметами. Щодня можна почути чи прочитати, що у тому чи іншому місці громадяни знайшли патрони, снаряди, міни чи навіть частини крилатих ракет. І, як бачимо, це може трапитися будь-де: в лісі, посеред поля чи у населеному пункті.
Тож ми хочемо нагадати правила поводження у разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.
Якщо ви побачили підозрілий предмет або річ, яка, ймовірно, може бути вибухівкою, дотримуйтесь важливих і простих правил:
📌 зберігайте спокій;
📌 відійдіть на безпечну відстань;
📌 негайно повідомте про знахідку оперативні служби, зателефонувавши 101 або 102 (повідомлення зробіть не поспішаючи, чітко, із зазначенням точної адреси (орієнтирів) місця знаходження предмета);
📌 попередьте перехожих про можливу небезпеку.
Категорично заборонено:
📌 курити та використовувати відкритий вогонь поблизу місця знаходження предмета;
📌 переміщувати предмет або торкатися його, підіймати, кидати чи вдаряти.
Пам’ятайте, що предмети, схожі на боєприпаси або інші вибухонебезпечні предмети, повинні бути знешкоджені лише спеціалістами.

Джерело: Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини