Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 12:57:45

Підтримка власників пошкодженого під час війни житла. Виконавчий комітет погодив чергові виплати

16.06.2023   11:27Агенцiя

Низку рішень, пов'язаних з фінансової підтримкою чернігівців, майно яких постраждало внаслідок російської військової агресії, погодили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 15 червня.

Компенсація за відновлення вікон

У межах Програми надання часткової компенсації видатків мешканцям міста Чернігова, понесених на відновлення знищених та пошкоджених вікон у багатоквартирних житлових будинках внаслідок російської військової агресії ще вісім чернігівців отримають виплати на загальну суму 88 949,48 грн.

Програма була розроблена і запущена в дію ще у 2022 році. Протягом минулого року таку компенсацію отримали 647 мешканців на загальну суму 8,1 млн грн. Дію документа було продовжено і на поточний рік. У 2023-му виплати вже отримало 89 осіб,  на суму трохи більше 1,1 млн грн.

 
 Допомога власникам пошкоджених приватних будинків  

У межах Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова–власникам приватних житлових будинків, знищених та пошкоджених внаслідок російської військової агресії одноразову матеріальну допомогу нададуть 52 особам на загальну суму 665 386 грн.

Ця програма також діє у місті, починаючи з минулого року. Протягом попереднього періоду виплати отримали 1596 власників будинків на загальну суму 26,5 млн грн.

У поточному році цю ж матеріальну допомогу виплатили 272 мешканця. Сума — 3,4 млн грн.

 
Допомога власникам пошкоджених  квартир

У межах Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям багатоповерхової забудови міста Чернігова, житло яких будо зруйновано (пошкоджено) внаслідок російської військової агресії виплати отримають 24 мешканця, на загальну суму  250 000 грн.

У поточному році ці виплати вже здійснені 389 мешканцям на загальну суму майже 6,3 млн грн.


Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.