Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 12:28:56

Бобровицький медичний заклад первинної ланки отримав холодильник для зберігання вакцин від благодійників.

15.06.2023   17:24Агенцiя

Завдяки БО «Благодійний фонд «ПАЦІЄНТИ УКРАЇНИ», головною метою якої є забезпечення всіх пацієнтів України ефективним лікуванням, об’єднуючи активістів для впливу на державні закони та політику, Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги поповнився фармацевтичним (лабораторним) холодильником турецького виробництва Coolermed M170ASI, вартість якого складає 83353,00 грн.

Холодильник підходить для зберігання продуктів, що потребують певного температурного режиму, таких як ліки, вакцини тощо, оснащений візуальною та звуковою сигналізацією, що інформує про температурні зміни, та системою дверних замків, яка запобігає несанкціонованому доступу до продуктів. LCD-сенсорний екран забезпечує візуальну зручність та простоту використання. Реєструвати та зберігати дані можна протягом 10 років за допомогою внутрішньої SD-карти. Точність вимірювання температури холодильника – 0,1°C.

Завдяки поворотному ролику з фіксаторами холодильник легко переміщувати, а завдяки акумулятору є можливість перегляду та запису інформації з екрана протягом 72 годин.

Ми щиро вдячні Благодійному фонду «Пацієнти України» за співпрацю та надання гуманітарної допомоги нашому центру, – говорить Генеральний директор Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Ткаченко. – Подарований в рамках благодійної допомоги холодильник, буде використовуватись в дитячий консультації Бобровицької міської лікарської амбулаторії для зберігання вакцин».


Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.