Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 грудня, 04:01:14

Менський районний суд Чернігівської області перейшов під варту Службисудової охорони

15.06.2023   11:07Агенцiя

Відучора Менський районний суд - під пильним наглядом судових охоронців Чернігівщини.

Це вже 24 установа правосуддя регіону, де громадський порядок забезпечуватиме професійна судова охорона.
Заступник начальника територіального управління (з організації діяльності) Служби судової охорони у Чернігівській області полковник Служби Олег Головешко представив колективу суду нових співробітників, подякував за виказану довіру і коротко окреслив функціонал судових охоронців.
- Ми планомірно продовжуємо розширювати географію діяльності Служби. Менський суд - перший в цьому році новоприйнятий об'єкт, - зауважив офіцер. - Наші співробітники пройшли серйозний конкурсний відбір, курс спеціалізації та стажування і готові застосовувати професійні вміння в інтересах безпеки судочинства і усіх громадян, які звертатимуться за послугами суду.
У свою чергу т.в.о голови Менського районного суду Оксана Парфененко привітала нових співробітників з початком служби.
- Ми радо приймаємо вас в колектив. Сподіваюсь, що це буде не просто співпраця, а ви станете повноправними членами нашої командиі завдяки вам ми почуватимемось у цілковитій безпеці, - зазначила суддя.
На згадку про знакову подію охоронці Феміди вручили символічний знак та привітали колектив квітами.
Відомо, що справедливість та неупередженість правосуддя багато в чому залежить від спокійної атмосфери в суді. Особливо актуальним це стало в умовах воєнного часу. Від початку повномасштабного вторгнення особовий склад територіального управління Чернігівської області ані на мить не припиняв повноцінно виконувати службовий обов`язок по забезпеченню надійної охорони об'єктів системи правосуддя.
 

Довідка:
Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Служба підзвітна та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.
Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року. Основними завданнями ТУ ССО у Чернігівській області є: контроль та організація практичних заходів, спрямованих на підтримання громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду.Прессекретар ТУ ССО у Чернігівській області
Наталія Свириденко

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини