Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 11:57:49

Поліцейські Чернігівщини зібрали допомогу для постраждалих мешканців Херсонської області

15.06.2023   08:31Агенцiя

Співробітники поліції долучилися до збору допомоги та речей першої необхідності, щоб підтримати мешканців Херсонщини, які потерпають від наслідків підриву окупантами Каховської ГЕС.

Поліцейські не залишилися осторонь та упродовж кількох днів приносили до відділу ювенальної превенції обласної поліції речі першої необхідності, засоби гігієни, ліки, одяг та взуття, а також продукти.

– Все зібране колегами ми запакували та передали наш гуманітарний вантаж волонтерам, які в свою чергу, передадуть допомогу співробітникам ювенальної превенції Херсонщини. Колеги-ювенали роздаватимуть речі та ліки тим, хто їх потребує. І надалі ми, поліцейські Чернігівщини, докладатимемо максимум зусиль, щоб допомогти і підтримати постраждалих людей, – говорить керівник ювенальної превенції ГУНП в Чернігівській області Оксана Огненко.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.