Понад 55 тис.грн сплатить порушник з Чернігівщини за незаконну риболовлю під час нересту
13 червня 2023 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками сектору водної поліції ГУНП області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.
На озері поблизу с. Ладинка Іванівської громади виявлено порушника, який за допомогою забороненого знаряддя лову – сітки простої, незаконно добув 22 екз. риби: щука - 9 екз., плоскирка-6 екз., плітка-5 екз. та по 1 екз. сазана і окуня. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 55 284 грн. Браконьєром виявився житель с. Олишівка.
На місце інциденту була викликана слідчо-оперативна група Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області. Нацполіцією відомості про вчинене правопорушення внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань.
На порушника складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ будуть направлені до Чернігівського районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності. Водні біоресурси та заборонене знаряддя лову вилучено.
Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Чернігівського рибоохоронного патруля (099) 112-13-44 (цілодобово).
Довідкова інформація:
На території Чернігівської області до 30 червня діє заборона на вилов водних біоресурсів в придатковій системі водойм (протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені). Крім того до 30 червня (включно) діє заборона на вилов раків.
Чернігівський рибоохоронний патруль
Останні новини Чернігівщини
7 січня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.