Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 11:27:03

У відбудові зруйнованого житла на Куликівщині допомагають українські та закордонні волонтери

14.06.2023   09:26Агенцiя

13 червня Куликівську громаду з робочим візитом відвідали голова обласної ради Олена Дмитренко, начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

Разом із очільниками області до громади завітали голова Чернігівської районної військової адміністрації Андрій Попик та перший заступник голови Чернігівської РВА, голова постійної комісії обласної ради з питань розвитку і реформування місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції Сергій Крамаренко.

Посадовці у супроводі селищного голови Юлії Постернак побували в Баклановій Муравійці та Грабівці.

Керівники оглянули процес встановлення модульних будинків, поспілкувалися з жителями сіл, які втратили житло внаслідок військової агресії рф та незабаром зможуть заселитись у новозбудовані оселі.

Принагідно Олена Дмитренко та В’ячеслав Чаус зустрілися із представниками міжнародного благодійного фонду "Молодь з місією", що координує проєкт зі встановлення будинків, а також із іноземними та українськими волонтерами, які власне й зводять житло.

Олена Дмитренко від імені обласного представницького органу висловила вдячність координаторам проєкту та всім волонтерам за небайдужість і допомогу у відбудові області та вручила подяку обласної ради представниками МБФ "Молодь з місією".

У свою чергу В’ячеслав Чаус наголосив, що на Чернігівщині це перший досвід залучення іноземних волонтерів до відбудови зруйнованого житла. Тому дуже дорбре, що Куликівська громада  приймає таку велику міжнародну бригаду волонтерів, які вболівають за Україну і прагнуть допомогти власноруч. Голова ОВА подякував МБФ "Молодь з місією" за організацію такого важливого проєкту, а іноземним волонтерам - за підтримку України у цей непростий час та зокрема за допомогу Чернігівщині у відбудові.

Під час візиту із керівництвом громади також розглядались практичні питання подальшої експлуатації модульних будинків. Зокрема, мова йшла про підключення електропостачання, можливі варіанти опалення будинків, забезпечення водопостачання. Обговорювали і можливості залучення донорів для допомоги родинам в облаштуванні будинків.

У селищній раді керівники оглянули місцевий ЦНАП і ознайомились із тими послугами, які вже надаються жителям громади і планують запровадити вже найближчим часом.

Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.