Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 09:23:19

Архітектори з Чилі працюють над проєктом відновлення будівлі кінотеатру «Перемога»

12.06.2023   15:42Агенцiя

Концепцію відбудови будівлі кінотеатру наприкінці минулого тижня представив Крістіан Віттіг під час онлайн-зустрічі з в. о. начальника Управління містобудування та архітектури Чернігівської ОВА Сергієм Куренею та представниками Чернігівської політехніки.

Команда чилійських архітекторів займається відновленням будівель. Зокрема тих, які були пошкоджені внаслідок дії вогню або часу. Основне завдання – зберегти їх персональну історію та роль в історії міста.

    «Архітектура – це обличчя реальності. Ця зруйнована часом будівля є відображенням сьогодення. Головне питання в тому, як переробити її залишивши старі деталі, проте все ж таки, додати новизни», – наголосив Крістіан Віттіг.

Варто зазначити, що споруда має унікальну форму. ЇЇ фасад планують зберегти, додавши нові функції. Щоб залучити природне світло та відкрити вид на місто планується використати велику кількість скляних поверхонь.

Кінотеатр «Перемога» знаходиться поруч з Чернігівською політехнікою та довгий час не використовується за призначенням.  Ще до початку повномасштабного вторгнення планувалось розширити його функціональне призначення під культурно-мистецький та навчально-науковий центр для студентів політехніки. Проте ці плани довелось відкласти. Наразі команда університету презентувала своє бачення відновлення об’єкту.

В подальшому учасники зустрічі розглянуть надані пропозиції щодо відновлення будівлі кінотеатру та доопрацюють концепцію.

Зазначимо, що у разі напрацювання проєктних пропозицій, на основі дизайнерських концепцій можна буде робити проєктно-кошторисну документацію на реконструкцію чи відновлення об’єкта за умови наявності фінансування.



Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини