Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 06:38:00

Водій з ознаками наркотичного сп’яніння намагався втекти від патрульних

12.06.2023   15:25Агенцiя

Вихідними екіпажі патрульної поліції отримали інформацію, що вулицями Чернігова рухається автомобіль Skoda Octavia, водій якого порушує ПДР.

Один з екіпажів виявив транспортний засіб на вулиці Пухова. Поліцейські подали кермувальнику світловий та звуковий сигнали про зупинку, які він проігнорував. Легковик став набирати швидкість, розпочалося переслідування.
За короткий час на одній з вулиць інспектори заблокували Skoda, змусивши водія тим самим зупинитися. Як з’ясувалося, за кермом перебував 24-річний житель обласного центру.
Від самого початку спілкування патрульні помітили у чоловіка явні зовні ознаки наркотичного сп’яніння. Проте громадянин відмовився проходити огляд у встановленому законом порядку.
Також з’ясувалося, що водій не вперше вчиняє аналогічне правопорушення, вже позбавлений права керування, але продовжує сідати за кермо автомобіля.
Охоронці порядку склали на громадянина три адмінматеріали: за ч. 3 ст. 130 (Керування в стані алкогольного сп’яніння, вчинене неодноразово протягом року), ст. 122-2 (Невиконання вимоги про зупинку) та ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права, вчинене повторно) КУпАП.
Як ми писали раніше, що протягом вихідних патрульні поліцейські виявили 13 водіїв, які керували транспортними засобами з ознаками сп’яніння.

Джерело: Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини