До «Армії відновлення» на Чернігівщині долучився 2241 безробітний
Цьогоріч 2241 безробітний Чернігівщини долучився до суспільно корисних робіт і у такий спосіб поповнив лави «Армії відновлення».
У переліку – облаштування укриттів цивільного захисту, ремонтно-відновлювальні роботи, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, прибирання придорожніх та прибережних смуг. Також безробітні залучалися до виконання робіт для задоволення потреб ЗСУ – зведення фортифікаційних споруд, плетіння маскувальних сіток та виготовлення окопних свічок, заготівлі дров та приготування сухпайків для військових.
На період участі у суспільно корисних роботах з безробітними укладається строковий трудовий договір, оплата праці не може бути нижчою за розмір мінімальної заробітної плати (6700 грн). До речі, у поточному році на заробітну плату «бійців Армії відновлення» з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття витрачено близько 11 млн грн.
Охочим вступити до «Армії відновлення» країни необхідно звернутись до структурного підрозділу обласної служби зайнятості або на Telegram-канал.
Чернігівський обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».