З 1 по 30 червня — перекриття руху автотранспорту на проїзній частині вул. Маресьєва
У Чернігові з першого по 30 червня перекривається рух автотранспорту на проїзній частині вул. Маресьєва, на ділянці від перехрестя з вулицею Максима Березовського до перехрестя з внутрішньоквартальним виїздом на проспект Михайла Грушевського.
Відповідний дозвіл наданий акціонерному товариству «Облтеплокомуненерго» на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 23 травня.
Це необхідно для запобігання виникнення аварійних ситуацій та забезпечення якісного виконання ремонтних робіт на підземній тепловій мережі від котельні по просп. Михайла Грушевського, 172 до ЦТП по вул. Максима Березовського, 1а на ділянці від ТК-39 до ТК-1а, що перетинає проїзну частину вулиці Маресьєва.
На зазначеній ділянці дороги на період виконання ремонтних робіт будуть встановлені дорожні знаки згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в управлінні патрульної поліції в Чернігівській області. Також забезпечуватиметься нагляд за організацією руху транспорту на зазначеній території.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.