Чупакабра на Чернігівщині зламала шию вагітній козі та висмоктала з неї плаценту
З голови кози також через око висмоктали мозок, а з кількох дірочок – частину м'яса.

Чупакабра жорстоко розправилася з козою
У Репкинському районі Чернігівської області з'явилася чупакабра, що полює на кіз, повідомляє кореспондент ТСН.
Невідома тварина вбила дорослу козу, яка мала найближчим часом привести козенят. Кози були на пасовищі, а коли повернулись, господарі не дорахувалась однієї кози.
Вони пішли її шукати і знайшли поблизу пасовища. Тварина виглядала наче жива – жодних слідів крові чи поранень на ній не було.
Проте коза була мертва. У неї не було ока, а на лопатці побачили шматочок шкіри без вовни та дві невеликі дірочки у цьому місці.
Перелякані господарі викликали ветеринарів, проте ніхто не захотів приїхати. Лише зоолог Олег Поясник погодився допомогти розібратись з дивною загибеллю тварини.
Поясник з'ясував, що через око у кози висмоктали мозок, а через дірки на лопатці – частину м'яса. При цьому воно стало рідким під дією невідомого ферменту.
Ще одна дірка була знайдена на хребті. Також у кози були висмоктані зовнішні статеві органа, плацента та води навколо козенят. За словами зоолога, жодна тварина не здатна зламати дорослій козі шию і зробити з нею таке.
При цьому місцеві кажуть, що кози та інші тварини зникали і раніше. Проте особливої уваги на це не звертали, бо списували на вовків.
Останні новини Чернігівщини
«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37
На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34
Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.

18 вересня: цей день в Україні і світі 08:15
ДЕНЬ 1304 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1304 RUSSIAN AGRESSION
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла