Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 20:33:24

Підрозділи МНС та Держтехногенбезпеки відпрацьовують житловий сектор

10.12.2012   13:56

Взимку, коли люди починають інтенсивно використовувати опалювальні та електричні прилади, збільшується ризик виникнення пожеж і загибелі людей на них.

Найчастіше лихо приходить в оселі громадян похилого віку, інвалідів, малозабезпечених і багатодітних родин, які мешкають у приватному секторі сільської місцевості. Це обумовлюється тим, що в їх будинках пічне опалення та електромережа застрілі й мають пожежонебезпечні недоліки.  
 
Враховуючи це, на Чернігівщині Територіальним управлінням МНС та Управлінням Держтехногенбезпеки систематично проводиться відповідна інформаційно-роз'яснювальна робота серед населення. Наряду з цим здійснюються й практичні заходи. Так, 6 і 7 грудня співробітниками вище вказаних підрозділів відпрацьований житловий сектор ряду населених пунктів у Козелецькому та Бобровицькому районах, де з початку опалювального сезону спостерігається зростання кількості пожеж.  

В ході відпрацювання особлива профілактична увага приділялась будинкам малозахищених верств населення. Громадянам надано допомогу з перевірки стану приладів опалення та електромережі в оселях. При виявленні пожежнонебезпечних недоліків, шляхи їх усунення роз'яснено домовласникам. Також людей ознайомлено з правилами пожежної безпеки та вручені відповідні пам'ятки.

Аналогічні відпрацювання житлового сектору проводитимуться й в інших районах області. Як показує досвід, це допомагає акцентувати увагу населення на необхідності дотримання протипожежних заходів та сприяє профілактиці пожеж і трагічних випадків на них.

Останні новини Чернігівщини

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками 17:28

Водій автомобіля «Богдан» створив аварійну ситуацію, через що сталося зіткнення з «ВАЗом» на зустрічній смузі руху та «Рено Логан», який перебував на стоянці.

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів 16:57

23 січня, за ініціативи голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (далі ФПО) Ігоря Москаленко в залі засідань Президії ФПО відбулася нарада.

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини