На Чернігівщині ошукали чоловіка, який спокусився на занижену ціну пального
Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахраїв, які пропонують купити пальне значно дешевше від ринкових цін та вимагають одразу перерахувати всю суму за неіснуючий товар.
Вчора до поліції звернувся 30-річний мешканець селища Варва, який розповів, що йому зателефонував незнайомець та запропонував придбати пальне з великою знижкою. Чоловік погодився та того ж дня перерахував на рахунок, який вказав незнайомець, нібито «оплату за паливо» на загальну суму понад 12 000 гривень. Після цього зв'язок із «продавцем» обірвався.

За цим фактом поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).
Поліція Чернігівської області закликає громадян: щоб не потрапити на гачок шахраїв, розраховуйтеся за товар лише тоді, як отримаєте і особисто оглянете його. Особливу недовіру має викликати надміру привабливий зміст оголошень. В протилежному випадку, після отримання грошей, шахрай перестане виходити на зв’язок із вами.
Розкажіть про цю схему шахрайства своїм родичам і близьким.
Поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.
Словацька підтримка для Чернігова: до міста доставили 26 генераторів 14:34
26 генераторів різної потужності Чернігів отримав завдяки донатам народу Словаччини. Сьогодні обладнання вже у місті й буде розподілене між підприємствами критичної інфраструктури, закладами медицини та освіти, а також структурними підрозділами міської ради, які надають допомогу населенню в умовах відключень електроенергії.
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.