Сапери Чернігівщини вилучили 25 вибухонебезпечних предметів
27 квітня саперами групи піротехнічних робіт Аварійно рятувального загону ГУ ДСНС України у Чернігівській області було здійснено 6 залучень на повідомлення щодо виявлення громадянами вибухонебезпечних предметів у Чернігівському, Корюківсьому районах а також у м. Сновськ і Чернігів.
За їх результатами піротехніками було вилучено 25 одиниць вибухонебезпечних предметів. Дані боєприпаси було транспортовано на спеціальному автомобілі, відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням всіх правил безпеки на сортувальний майданчик, де в подальшому вони будуть знищені.
Рятувальники вкотре звертаються до громадян бути уважними та обережними і при виявленні таких предметів ні в якому разі їх не торкайтесь, не намагайтесь їх перенести або розібрати, відійдіть від місця знахідки на безпечну відстань (не менше 100 м) та повідомте екстрені служби за номерами "101" або "102".
Особливо це стосується мешканців тих населених пунктів, на території яких відбувались активні бойові дії, а також які тривалий час перебували під окупацією російськими військами.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.


