Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 15:21:39

Аудитори встановили порушення і недоліки при здійсненні діяльності КП «Чернігівський обласний центр крові»

24.04.2023   10:39Агенцiя

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели державний фінансовий аудит діяльності Комунального некомерційного підприємства «Чернігівський обласний центр крові» Чернігівської обласної ради за період з 01.10.2019 по 30.09.2022.

За результатами аудиторського дослідження встановлено низку проблемних питань у діяльності Комунального некомерційного підприємства «Чернігівський обласний центр крові», які заважають йому здійснювати ефективну фінансово-господарську діяльність та в підсумку призвели або можуть призвести до упущених вигод та непродуктивних витрат на загальну суму понад 11 млн грн.
Недостатнє  фінансування на суму 5,0 млн грн на оновлення та модернізацію матеріально-технічної бази, знищення наявних основних засобів в ході військової агресії може створити ризики для якісного забезпечення компонентами донорської крові закладів охорони здоров’я міста Чернігова та Чернігівської області, а також призвело до втрати додаткових надходжень від реалізації компонентів крові щонайменше на 3,2 млн грн.
Через неприйняття з боку керівництва Центру рішень щодо підвищення результативності функціонування одного з відділів заготівлі крові та її компонентів здійснено неефективні витрати Центром на його утримання на суму 2,6 млн грн.
Відсутність ефективного механізму співпраці закладів та установ національної системи крові з метою обміну інформацією про запаси та клінічне використання компонентів крові, незабезпеченість матеріальними активами, які були необхідні для автономної роботи в умовах воєнного стану, призвели до списання крові та її компонентів через сплив терміну придатності, порушення умов її зберігання на загальну суму 0,5 млн грн.
За результатами аудиторського дослідження надано 9 пропозицій щодо усунення недоліків та підвищення ефективності використання бюджетних коштів.
Про результати аудиту поінформовано Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації.
 
Пресслужба Управління Північного офісу
Держаудитслужби в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини