За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області по 6 кримінальним правопорушенням встановлені особи які їх скоїли, з них: 4 крадіжки індивідуального майна, 1 факт вилучення наркотиків, 1 факт незаконного заволодіння автотранспортом.
На території області виникла 1 пожежа.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 187 адмінпротоколів, з них: 10 - за дрібне хуліганство, 74 - за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 29 водіїв, складено 155 адмінпротоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуцькій гімназії №13 облаштували протирадіаційне укриття 12:46
У Прилуцькій гімназії №13 імені Святителя Іоасафа Бєлгородського облаштували гідні умови для безпечного очного навчання. Із робочим візитом у навчальному закладі – начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.