Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 грудня, 12:31:44

За матеріалами ДБР судитимуть працівника чернігівського СІЗО, який допомагав організувати ув’язненим бізнес з видурювання даних банківських карток громадян

20.04.2023   16:05Агенцiя

Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно одного з інспекторів Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор».

Він за гроші забезпечував мобільними телефонами ув’язнених, які хотіли організувати так званий «колцентр» з видурювання у довірливих громадян даних їх банківських карток.

Обвинувальний акт скеровано до суду.

Інспектор СІЗО пропонував затриманим за хабар отримати можливість користуватись мобільним зв’язком до кінця їх строку перебування в ізоляторі. Один з них не лише «купив» собі зв’язок, але й вийшов із зустрічною пропозицією – забезпечити мобільними пристроями тимчасово ув’язнених, які увійдуть до «колцентру» та займатимуться грабунком людей прямо з СІЗО.

Інспектор зустрівся із товаришем цього тимчасово ув’язненого та отримав від нього 10 мобільних телефонів. Він безперешкодно приніс мобільні гаджети на територію ізолятора й отримав за це перший транш - 30 тис. гривень.

Інспектора Чернігівського слідчого ізолятора обвинувачують у прийнятті пропозиції, обіцянки або одержанні неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 КК України).

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 4 років.

Процесуальне керівництво здійснює Чернігівська обласна прокуратура.

ДБР

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини