Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 22:39:07

Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків часткових підтоплень на території Чернігівської області

18.04.2023   10:17Агенцiя

Рятувальниками постійно здійснюється моніторинг підняття рівня води. Так, впродовж доби сил та засоби мобільно-рятувальних постів ДСНС з Житомирської, Полтавської, Волинської, Чернівецької, Одеської областей залучалися до надання допомоги громадянам у Чернігівській області в складі 28 чоловік особового складу, 13 одиниць техніки з них 5 болотоходів «Богун» та 10 плавзасобів.

Доставлено з підтоплених приватних домогосподарств до суходолу 217 місцевих жителів (взагалі з початку робіт 1756 осіб).
Загалом порушено транспортне сполучення з 29 населеними пунктами Новгород-Сіверського, Корюківського, Ніжинського та Чернігівського районів.
Гідрологічна ситуація перебуває на посиленому контролі ДСНС України.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області
    

 

Останні новини Чернігівщини

На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52

В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.

Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34

Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ

В Україні запрацював  Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.

На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10

Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».

Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44

Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини