Сапери ДСНС Чернігівщини перевіряють кладовища на наявність вибухонебезпечних предметів
Поминальні дні після свята Великодня це час, коли українці моляться за померлих родичів та близьких. Один із важливих аспектів цього звичаю - відвідування кладовища, де поховані померлі.
На жаль, у воєнний час це може бути доволі небезпечно, адже на території Чернігівської області велись активні бойові дії, а прикордоння і досі потерпає від щоденних обстрілів із боку росії. Тому, за зверненням місцевих органів влади та з метою забезпечення безпеки громадян, сапери частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС обстежують території кладовищ на наявність вибухонебезпечних предметів.
Сьогодні були перевірені цвинтарі на території Киселівської сільської ради Чернігівського району – вибухівки не виявлено, роботи продовжуються.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.