Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 грудня, 00:04:40

Олександр Ломако звернувся до силових структур із проханням

13.04.2023   12:04Агенцiя

"Звернувся до силових структур із проханням сприяти проведенню державного аудиту витрат ТОВ ФІРМИ "Технова", яка орендує Чернігівську ТЕЦ, а також глибокий аналіз кредиторської заборгованості за спожитий природний газ йамортизаційних відрахувань за орендоване майно. Також прошу дослідити мотивацію та пріоритетність платежів, що здійснює підприємство, особливо починаючи з періоду, коли місто задекларувало позицію - договір після його завершення продовжувати не плануємо. 20 серпня закінчується договір оренди ЄМК і до того часу маємо отримати повну картину стану цього комплексу. Підприємство повертається в управління містом з шаленими боргами - понад 1,6 млрд грн. Маємо спільно з державою знайти вирішення цього питання, аби забезпечити, перш за все, стале проходження наступного опалювального сезону. Зараз це питання на стадії вирішення, але часу на ухвалення рішення все менше." - Про це повідомляє Олександр Ломако на власній сторінці ФБ.

Це питання безпеки. І з нього розпочалася щотижнева нарада.
🔸Місячник благоустрою. Генеральне прибирання міста до Великодня майже завершено. А міські кладовища підготовлені до поминальних днів. "Яцево" розміноване і безпечне для відвідування. Туди подається вода, потрібна для прибирання могил.
🔸  Значна увага під час навчального року 2022/2023 була зосереджена на роботі з національно-патріотичного виховання. Майже 1700 різних заходів цього спрямування проведено у садках, школах, закладах профтехосвіти. Діти збирали посилки для наших захисників, зустрічалися з рідними загиблих бійців, вшановували пам’ятні дати. Надалі ми ще більш наполегливо працюватимемо над цим, виховуючи членів суспільства, які усвідомлюватимуть ціну, сплачену українським народом за можливість жити в своїй демократичній незалежній країні.
🔸Відпрацьовуємо питання відкриття груп в садочках для дітей до 3-х років. Плануємо організувати їх роботу з 17 квітня. Таких дитсадків у нашому місті буде вісім, можливо з часом збільшимо кількість.
🔸Ще одне питання зі сфери освіти - робота пришкільних літніх таборів.  Два роки, спочатку через ковід, а потім війну, вони не працювали. Сьогодні це питання вкрай важливе для стабілізації психічного стану дітей, організації їх дозвілля. Ми знайдемо можливість організувати їх роботу, зокрема, і  профінансувати для них харчування, попередньо на це потрібно 8 млн грн.
🔸Цієї суботи ми завершили у місті опалювальний сезон. Щодо гарячого водопостачання, то  у квітні воно буде у абонентів АТ “Облтеплокомуненерго”, у ТЕЦ  - ні (за інф підприємства, "Чернігівгаз" виконуватиме ремонтні роботи і ТЕЦ буде відключене від газу). Чи буде гаряча вода в кранах, починаючи з травня, залежить від вартості та лімітів газу.

Олександр Ломако,
особиста сторінка Фб

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини