Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 22:55:59

«Вогняні месники» завітали на екскурсію до чернігівських рятувальників

30.03.2023   15:20Агенцiя

Сьогодні на екскурсію до Чернігівського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області завітала Дружина юних рятувальників - пожежних «Вогняні месники».

Під час цього фахівці Служби порятунку ознайомили гостей із специфікою й умовами роботи особового складу підрозділу, спеціальною технікою та пожежно-технічним обладнанням, що використовується під час ліквідації наслідків пожеж і надзвичайних подій. Юні рятувальники мали можливість відчути себе у ролі справжніх вогнеборців, вдягнувши на час бойовий одяг та спеціальне обладнання, виїхати на умовну пожежу та загасити її.
Слід зазначити, що рятувальники й надалі ознайомлюватимуть «Вогняних месників» із роботою різних структурних підрозділів Головного управління ДСНС в області.
Також всі хто бажає цікаво та з користю проводити свій вільний час, може долучатися до Руху юних пожежних-рятувальників лише клікнувши на посилання https://linktr.ee/young_firefighters_ukraine.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).

“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45

Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.

Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39

На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.

Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини