На Чернігівщині поліцейські затримали «закладчика» наркотиків
Співробітники Чернігівського райуправління поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю викрили 20-річного мешканця Городні, який розповсюджував психотропні речовини шляхом «закладок».
Поліцейські провели затримання підозрюваного у роздрібному наркодилерстві якраз у момент, коли чоловік щойно отримав чергову партію забороненого «товару» в одному з поштових відділень. Під час поверхневого огляду поліція виявила та вилучила у громадянина поліетиленовий зіп-пакет з порошкоподібною речовиною, схожою на амфетамін.
Зловмисник пояснив поліцейським, що замовляв пакунки з психотропною речовиною в одному з месенджерів в Інтернеті. В подальшому здійснював порційне фасування «товару» та продавав його клієнтам шляхом «закладок».
Вилучену речовину направлено на проведення експертних досліджень.
Поліцейські затримали зловмисника в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Наразі слідчий поліції, за процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури, готує повідомлення затриманому про підозру за частиною 1 статті 307 Кримінального кодексу України (збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років.
Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами